Vitajte na ostrove Lefkada

Oddýchnite si na dovolenke v Grécku - raji stredomoria

Okamžitá a bezpečná platba pri rezervácii

Jednoduchý a rýchly rezervačný proces. Zarezervujte si ihneď vilu, ktorá sa vám páči alebo nám pošlite požiadavku a ozveme sa vám behom 24 hodín.

Osobné uvítanie

Na začiatku vášho pobytu vás osobne privítame a predstavíme vám vilu ako aj ostrov a miesta, ktoré sa oplatí navštíviť.

Doplnkové služby

Na požiadanie zabezpečujeme služby ako prenájom auta / lode, doprava na letisko a naspäť, stráženie detí, osobný kuchár, masáž na vile, súkromná hodina jogy apod.

Pozemky na predaj

Zamilovali ste sa do ostrova? Pozrite si našu ponuku pozemkov na predaj a využite príležitosť postaviť si svoju vlastnú vysnívanú vilu.

Dovolenka 2024 - Vyberte si vilu Vašich snov!

Zarezervujte si termín dovolenky skôr ako bude obsadený!

V ponuke máme viac

Vyberte si dátum a selektujte na základe vašich požiadaviek

Ukáž viac ponúk

NÁŠ VÝBER NAJLEPŠÍCH MIEST

Chuť ostrova Lefkada

  • Lefkada-travel villas
  • Pláže
  • Odporúčame reštaurácie
  • Zaujímavé miesta
  • Aktivity

Kontaktujte nás

Máte otázku? Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.

Spojte sa s nami

Snažíme sa vám odpovedať čo najskôr, najneskôr do 24hod.

5/5

“Toto je raj!”

Odteraz je toto moje obľúbené miesto! Vo vile eleona je všetko perfektné, nič tomu nechýba. Hostiteľ je naozaj nápomocný, priateľský, zaujímajúci sa...najlepší hostiteľ akého sme kedy mali! Výhľad je taký krásny, že odporúčam každému ho zažiť! Neoľutujete!

5/5

“Určite sa vrátime!”

My dvaja a naše 13 a 15 ročné deti sme strávili 10 rozprávkových dní vo vile Kalamos. Vila je ešte krajšia v skutočnosti ako na fotkách. Dom aj s bazénom boli pravidelne udržiavané. Bazén je zážitok sám o sebe a výhľad z neho je neskutočne krásny, more je vidno z každej jeho časti. Veľká vďaka patrí Jeromovi za jeho pozornosť, iniciáciu nezabudnuteľného dňa na lodi a jazdu po pláži.

5/5

“Úžasná skúsenosť”

Perfektná vila, perfektný servis od Jeroma. Vďaka nemu sme strávili skvelú dovolenku na ostrove a navštívili úžasné miesta, ktoré by sme inak nenavštívili. Je naozaj pohodový a pomôže vám cítiť sa ako doma. K vile nie je veľmi čo dodať - proste super.

5/5

“Veľmi dúfam, že sa vrátime čo najskôr naspäť!”

Toto je výnimočná poloha, s najkrajším panoramatickým výhľadom na more spolu s ostrovmi Itaka a Kefalonia. Manažment vily, Jerome Laubion, bol úžasný. Nič pre neho nebol problém a zodpovedal všetkz naše otázky a požiadavky s láskavosťou a prívetivosťou a zároveň efektívne. Nič menej a nič viac ako to, že je to najlepšie miesto pre rodiny s deťmi okolo 6-7 rokov. Je to naozaj špeciálne miesto a veľmi dúfam, že sa vrátime čo najskôr naspäť! (Vila Coin de Paradis)

5/5

“Skutočne vynikajúca dovolenka”

Mali sme super dovolenku vo Vile Andromeda v Sivote. Dom bol skvelý od základu a mal všetko potrebné vybavenie na skutočne výnimočnú dovolenku. Jerome bol vždy dostupný, pomohol nám vybaviť výlety loďou a poradil nám aké miesta a reštaurácie navštíviť na ostrove. Absolútne odporúčam Jeroma Laubiona a jeho firmu ak hľadáte rodinnú dovolenku na ostrove Lefkada v Grécku.

← Predchádzajúce hodnotenie

Ďalšie hodnotenie →

Viac ako 10 rokov skúseností

Naša firma je mladá a rastie. Máme však dosť skúseností na to, aby sme zabezpečili vysokokvalitné služby našim zákazníkom.

9/10 miera spokojnosti

Máme radosť z toho, že sa naši klienti sa opakovane vracajú a že dokážeme zabezpečiť nezabudnuteľnú dovolenku pre našich hostí.

20+ dovolenkových víl na prenájom

Naše portfólio zahŕňa vily všetkých veľkostí a cenových úrovní. Pôsobíme predovšetkým na juhu ostrova Lefkada v okolí dedinky Sivota.

100% eko-pozitívni

Snažíme sa o udržateľný rozvoj rešpektujúc prírodné zdroje. S našimi partnermi ako ClearGreen sa snažíme ochraňovať ostrov Lefkada a jeho prírodu.